به سایت درب اتوماتیک شهر تبریز خوش آمدید
 • موقعیت مکانی
  تبریز - مرکز شهر
 • برنامه کاری
  همه روزه: ۰۶:۰۰- ۲۴:۰۰
 • مشاوره رایگان
  ۰۴۱-۳۴۴۴۱۰۵۷

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeاتوماتیکلیست قیمت کرکره برقی تبریز،قیمت کرکره برقی
خانه لیست قیمت کرکره برقی تبریز،قیمت کرکره برقی
05
فوریه
لیست قیمت کرکره برقی تبریز،قیمت کرکره برقی
 • لیست قیمت کرکره برقی در تبریز

لیست قیمت کرکره برقی تبریز

کرکره برقی در تبریز جز محصولات ساختمانی است  که اگر بخواهیم در مورد قیمت کرکره برقی به مذاکره بپردازیم قطعا پارامترهایی از قبیل جنس تیغه ها ، نوع موتور کرکره برقی ، ابعاد کرکره برقی ، یراق آلات بکار برده شده ،رسیور کرکره و…دخیل در قیمت کرکره برقی در تبریز خواهد بود.قطعا لیست قیمت کرکره برقی تبریز جز جذابترین های این صنعت می باشد چون همواره کرکره برقی تبریز جز سرآمدان این صنعت می باشند.

کرکره اتوماتیک تبریز

کرکره برقی تبریز یا کرکره اتوماتیک تبریز تجهیزات مستحکمی هستند که از نظر اقتصادی نیز کاملا مقرون به صرفه و قیمتی بسیار مناسب دارند.این ویژگی منجر به طرفداراران بسیار زیادی برای این محصول شده است .

از دیگر ویژگیهای کرکره  برقی هزینه تعمیر و نگهداری پایین آنها می باشد. غالب جنس کرکره برقی از نوع گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم می باشد که در رنج بالایی از رنگها قابلیت تولید دارند.

قیمت کرکره برقی

با توجه به چندین فاکتور تعیین می شود یکی از فاکتور های مهم در قیمت کرکره برقی تیغه کرکره برقی یا به اصطلاح نوع پروفیل کرکره می باشد تیغه کرکره برقی همان اجزای سفید رنگ یا بیشترین حجم کرکره می باشد که در هنگام باز شدن از محل مورد نظر را تحث پوشش قرار می هد شرکت های زیادی اقدام به ساخت تیغه کرکره برقی میکنند که از مهمترین شرکت های میتوان به اکرول ،اکسول ، آلما و…. اشاره کرد .پس یکی از فاکتور های مهم با به طور قاطع اولین فاکتوری که میتواند لیست قیمت کرکره برقی را تحت تاثیر قرار دهد تیغه کرکره برقی می باشد  وجود شرکت های مختلف برای تولید تیغه کرکره برقی میتواند تا حد زیادی در نوسانات قیمت تیغه کرکره برقی و در کل قیمت کرکره برقی تاثیر گذار باشد

از دیگر فاکتورهایی که در لیست قیمت کرکره برقی کرکره برقی تاثیر گذار می باشد موتور کرکره برقی می باشد موتور کرکره برقی به صورت داخلی و خارجی وجود دارد این قطعه نیز تاثیر بسیار زیادی در قیمت  کرکره برقی دارد این دو فاکتور تاثیر زیادی در قیمت کرکره برقی دارند هرچند که فاکتورهای زیادی وجود دارد اما این دو فاکتور بسیار تاثیر گذار در لیست قیمت کرکره برقی می باشند.قیمت موتورهایی که در ساخت کرکره برقی استفاده می شود ، به دلیل اینکه این موتورها وارداتی هستند و چون قیمت ارز در حال تغییر است متناوب است.

کرکره برقی در تبریز

راهنمای انتخاب کرکره برقی در تبریز 

اگر به گذشته ی صنایع درب های ساختمانی و اماکن توجه کنیم ، خواهیم دید که رشد بسیار شگرفی در این صنعت وجود دارد که شاید با وجود درب های ضد سرقت و سنتی قدیمی دیگر پیشرفتی احساس نمی شد  اما اختراع کرکره برقی در تبریز تمامی این محاسبات را برهم زد . درب های کرکره ای چه  سنتی و چه نمونه برقی، دارای ویژگی  تقریبا مشابهی در زمینه حفاظت هستند.

کرکره‌های سنتی در مقایسه با کرکره‌های برقی  دارای برخی معایب هستند.  نیاز به نیروی انسانی  و صدای نسبتا زیادی در هنگام کارکرد، استحکام نسبتا کم در برابر ضربات و احتمال خم‌شدن ، نیاز به روغن کاری مداوم و عدم زیبایی از معایب آنها به شمار می آید.

در برابر آن ، کرکره برقی مضاف بر داشتن نقاط مثبت در مقابل معایب منفی کرکره های سنتی، مزایای خاص و منحصر به فرد دیگری نیز دارد. کرکره‌های برقی، بدون دخالت و صرف نیروی انسانی و تنها از طریق کنترل از راه دور باز و بسته می‌شوند. تنوع مواد سازنده و امکان انتخاب اجزای مختلف آن، این نوع کرکره‌ها را بسیار خاص و کاربردی می‌کند.

کرکره های برقی برای تمامی فضاها اعم از فروشگاههای تجاری ، سالنها ، مغازه ها ، پارکینگها و… قابلیت استفاده را دارا می باشند و حفظ زیبایی و انرژی تبادلی و همچنین عدم اشغال فضا از بزرگترین ویژگی های آنها بشمار میرود.

تمامی پارامترهای ذکر شده در بالا تاثیر گزار در انتخاب نوع کرکره و همچنین قیمت آن خواهد بود.

عواملی که در قیمت نهایی کرکره برقی تبریز تاثیرگزارند عبارتند از:

 • قیمت سازنده : با توجه به ساختار و متریال تیغه های پروفیل کرکره ، این امکان وجود دارد که قیمت سازنده ها با هم تفاوت هایی داشته باشد
 • تیغه کرکره:  بسته به جنس تیغه ها، استحکام  و نوع رنگ بکار رفته و ضد اکسید  بودنشان قیمتهای متفاوتی دارند که خود این عوامل منجر به تفاوت قیمت تیغه ها میشود. ضمنا ابعاد و اندازه تیغه ها نیز دخیل در قیمت تمام شده خواهند بود.
 • موتور کرکره: کیفیت موتور کرکره برقی و نوع آن از دیگر موارد تاثیر گزار در مبلغ نهایی می باشد.هنگام خرید موتور کرکره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که به بهانه قیمت ارزان تر در دردسر خرید موتورهای بی کیفیت گرفتار نگردید. قیمت موتور بر حسب برند و کیفیت و تکنولوژی ساخت ، نوع سیم پیچی و… با هم متفاوت است.

با در نظر گرفتن این پارامترها و اندازه گیری ابعاد دهنه و تماس تلفنی  از نمایندگان فروش قیمت تقریبی را دریافت نمایید  و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. برای خرید کرکره برقی با کیفیت سعی کنید حتما از تولید کنندگان معتبری خرید نمایید  تا ضمن ارائه مشاوره خوب قطعات خریداری شده را نیز گارانتی نمایند وهزینه‌های جانبی و نگهداری را به حداقل برسانید .

تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یک تماس از خدمات مهندسی مجموعه شهر در سطح شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی بهره مند شوید خیال خود را از بابت تعمیر درب اتوماتیک تان راحت نمایید :

تلفن : ۰۴۱۳۴۴۴۱۰۵۷ – ۰۹۳۸۲۴۰۱۹۹۴


  مطالب مرتبط
  تماس با ما