به سایت درب اتوماتیک شهر تبریز خوش آمدید
  • موقعیت مکانی
    تبریز - مرکز شهر
  • برنامه کاری
    همه روزه: ۰۶:۰۰- ۲۴:۰۰
  • مشاوره رایگان
    ۰۴۱-۳۴۴۴۱۰۵۷

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeدسته‌بندی نشدهتولید و ساخت راهبند در تبریز
خانه تولید و ساخت راهبند در تبریز
05
دسامبر
تولید و ساخت راهبند در تبریز
  • ساخت راهبند در تبریز

راهبند چیست ؟

اصولا برای کنترل تردد خودروها و وسایل نقلیه در یک ورودی نیاز به تجهیزاتی خاصی خواهد بود که اجازه ورود و خروج را به اتومبیل ها بدهند. نام این تجهیز راهبند می باشد. دستگاهی متشکل از یک کابین و یک بازویی اهرمی .در درون کابین بخش های اصلی راهبند از جمله موتور و گیربکس و سیستم گیرنده فرمان که همان رسیور یا دریافت کننده نام دارد قرار می گیرند.

راهبند ها تجهیزاتی با ظاهر ساده اما با کارآیی بسیار بالا می باشند که همین امر منجر به استفاده از آنها در بیشتر ادارات ، مجتمع عای مسکونی و امروزه در ورودی معابر عمومی من جمله کوچه ها شده است.مهمترین ویژگی راهبند ها فرمان پذیری گسترده آنها می باشد به طور مثال شما میتوانید راهبند را به وسیله ریموت کنترل یا شستی و یا دگمه های برقی بالا و پایین نمایید و در طیف های گسترده نیز میتوان از تگ های RFID در پارکینگ های هوشمند بدون فشردن حتی دکمه ای استفاده کرد و در حالت پیشرفته تر نیز میتوان از طریق تلفن همراه فرمان لازم را برای به حرکت در آمدن بوم راهبند صادر نمیود.

تولید راهبند در تبریز

مجموعه درب اتوماتیک شهر به عنوان تنها تولیدکننده راهبند در تبریز با توجه به سفارش مشتری و همچنین نیاز مشتری و نوع فرمانپذیری براساس سفارش مشتری توانسته است گام بزرگی را در این بین بردارد.تولید انواع راهبند در تبریز باموتور سه فاز یا تکفاز بدون صدا با استفاده از اینورترهای با برند معتبر برای مکانهای با تردد بسیار بالا بردارد.

ساخت راهبند در تبریز مستلزم رعایت برخی پارامترهای هستند که مهمترین آنها کیفیت و خرابی پایین محصول ارائه شده می باشد که ما توانسته ایم با رعایت اصل احترام به مشتری و استفاده از مواد با کیفیت بالا این مهم را مقدور نماییم

کافیست مشتری نیاز خود را بگویید تا ما براساس آنها راهبند دلخواه وی را با امکانات درخواستی از جمله چراغ ، ریموت ، فتوسل ، چشمی و حتی نوع فرمان پذیری به طور مثال اکسس کنترلی یا آنتن های دور برد با تگ های RFID طراحی و ساخت نماییم.

استفاده از اینورتر در راهبند برای اولین بار برای حرکت نرم و بدون ضربه بوم راهبند و عدم ایجاد صدا اضافی بخشی از فاز طراحی سیستم راهبند در مجموعه شهر می باشد.ساخت راهبند در تبریز با این حجم تغییرات و بهبود پیشینه ی زیادی ندارد و ما با افتخار تولید  و ساخت راهبند در تبریز را مبارک میشماریم.

مجموعه شهر تنها تولید کننده راهبند در تبریز آماده عقد قرارداد با کارفرمایان محترم به خصوص ادارات و مجنمع های مسکونی تجاری می باشد.

تلفن تماس : ۰۹۳۸۲۴۰۱۹۹۴  – ۰۴۱۳۴۴۴۱۰۵۷
مطالب مرتبط
تماس با ما