6 نکته ای که قبل از خرید درب اتوماتیک باید بدانید

در اتوماتیک در تبریز
5/5 - (2 امتیاز)

انتخاب نوع درب اتوماتیک برای منزل شما زمانی که متخصص نیستید کار آسانی نیست، بنابراین ما می خواهیم با بیان آنچه در مورد درب اتوماتیک بدانید، زندگی شما را آسانتر کنیم.  

آنچه باید در مورد دروازه اتوماتیک جدید خود بدانید

در اتوماتیک در تبریز
در اتوماتیک در تبریز

بیایید با پاسخ دادن به رایج ترین سوالات اولیه ای که مشتریان ما هنگام تماس با ما دارند شروع کنیم.

ما 6 شک و تردید رایج شما در خصوص درب اتوماتیک را جمع آوری کرده ایم:

1) درب اتوماتیک چگونه کار می کند؟

درب اتوماتیک به لطف یک موتور طراحی شده خاص و توسط یک ریموت کنترل از راه دور کار می کند و یک پالس به واحد کنترل می فرستد که موتور را فعال می کند.

واحد کنترل همچنین سیگنال های دیگری مانند فتوسل ها را تشخیص می دهد.

فتوسل قطعه ای است که دائماً با واحد کنترل در ارتباط است. از طریق یک پرتو نور، تشخیص می دهد که آیا اشیا یا افرادی در محدوده عمل دروازه وجود دارند یا خیر.

فتوسل برای جلوگیری از له شدن افراد یا اشیا ضروری است.

2) تعمیر و نگهداری دروازه چگونه کار می کند؟

تعمیر و نگهداری بخش مهمی از محافظت از جک های الکترومکانیکی ما است. تمیز نگه داشتن مکانیزم های داخلی دروازه همیشه و روغن کاری شده ضروری است.

شما به سه دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری دارید:

به این زودی جک های بازویی یا ریلی را از دروازه ها جدا نخواهید کرد

یک مشکل را شناسایی کنید و بلافاصله با اجتناب از هزینه های تعمیر بالا آن را حل کنید

از حوادث ناخوشایند در خانه به دلیل خرابی برخی از اجزا مانند فتوسل خودداری کنید

3) نوع دروازه ها

امروزه ما می توانیم 2 نوع دروازه پیدا کنیم:

دروازه لولایی  : این نوع دروازه از دو برگ تشکیل شده است که با چرخش بر روی یک تکیه گاه باز می شوند. به طور کلی، درها به سمت داخل باز می شوند، اما می تواند تغییر کند زیرا ویژگی های دروازه ها بسته به نوع زمینی که در آن نصب می شود، متفاوت است.

دروازه کشویی یا ریلی: این نوع دروازه دارای قسمت متحرکی است که بر روی شبکه ای که به صورت افقی روی زمین قرار گرفته می لغزد. این راه حل عالی برای خانه هایی با فضای محدود است.

4) چند نوع جک الکترومکانیکی وجود دارد؟

امروزه می توان 4 دسته از جک های الکترومکانیکی موجود در بازار را شناسایی کرد:

جک ریلی :  مجهز به بهترین فناوری با پیچ های توپی هستند که سرعت بالا را با عملکرد رانش با قدرت متوسط ​​تا بالا تضمین می کنند. آنها معمولاً به عنوان جایگزینی برای سیستم های هیدرولیک یا پنوماتیک استفاده می شوند.

جک بازویی :  آنها برای خودکار کردن دروازه های چرخشی حتی با ستون های بزرگ ایده آل هستند. کاربرد پشت ستون باعث می شود موتور از بیرون دروازه تقریبا نامرئی باشد: یک راه حل عالی برای کسانی که نمی خواهند به طراحی بیرونی آسیب بزنند.

جک های هیدرولیک : معمولاً در دسته خود ارزان‌ترین هستند اما به همان اندازه قوی هستند. آنها عملکرد عالی را با حداقل زمان باز کردن ارائه می دهند. در موتورهای هیدرولیک مداری، غلتک ها به صورت هیدرودینامیکی پشتیبانی می شوند. این اصطکاک را به حداقل می رساند و عملکرد عالی را حتی در فشارهای بالا تضمین می کند.

جک زیرزمینی: آنها از نظر استحکام و ظاهر محتاطانه متفاوت هستند که آنها را تقریبا نامرئی می کند. این نوع موتور طراحی ورودی را بدون تغییر حفظ می کند و برای انواع دروازه ها مناسب است. این راه حل همچنین برای دروازه های مسکونی که نیاز به حجم کاری روزانه زیادی دارند، کاملاً مناسب است. 

5) در صورت قطع برق چه اتفاقی می افتد؟

مشکلی نیست، هر دروازه مجهز به یک کلید مخصوص برای باز شدن دستی در صورت شکستگی یا خاموشی ناگهانی است. باز کردن سریع و آسان است و برای برخی از انواع گیت ها، موتوری با استقلال چند ساعته نیز وجود دارد که حتی در صورت قطع برق به کار خود ادامه می دهد.

6) چرا باید به مجموعه مهندسی شهر تکیه کنم؟

کارشناسان مجموعه مهندسی شهر علاوه بر سال ها تجربه در صنعت، همواره در حال تحقیق در مورد فناوری های جدید برای نصب موتورهای جدید هستند.

نه تنها فن آوری بالا، بلکه طعم زیبایی را نیز می پسندد، دروازه اولین چیزی است که در یک خانه می بینید و چه کسی یک دروازه ناخوشایند را می خواهد؟

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن : ۰۹۳۸۲۴۰۱۹۹۴