به سایت درب اتوماتیک شهر تبریز خوش آمدید
  • موقعیت مکانی
    تبریز - مرکز شهر
  • برنامه کاری
    همه روزه: ۰۶:۰۰- ۲۴:۰۰
  • مشاوره رایگان
    ۰۴۱-۳۴۴۴۱۰۵۷

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeکرکره برقیموتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز |موتور بارزانته Barzante در تبریز
خانه موتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز |موتور بارزانته Barzante در تبریز
30
ژوئن
موتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز |موتور بارزانته Barzante در تبریز
  • موتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز

موتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز

موتور توبولار tublar کرکره برقی بارزانته barzante دارای بدنه استوانه مانند و ظریف است. این موتور را برای اماکنی با میزان تردد متوسط , نسبتا به کار ببرید . این موتور با قدرت های ۶۰، ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۴۰ نیوتون برای مصارف گوناگون در بازار ایران موجود می باشد. با بکارگیری و تنظیم لیمیت سوییچ های محدود کننده در این موتورها قادر خواهید بود محدوده باز و بسته شدن کرکره را کنترل کنید.
به علاوه می توان در هنگام قطع شدن برق از سیستم خلاص کن دستی نیز استفاده کرد. این موتور دارای استاندارد IP44 است که آن را در برابر نفوذ آب مقاوم می سازد.موتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز جزو موتور های ۲۲۰ ولتی به شمار می رود و توان مصرفی آن برای موتور های ۶۰، ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۴۰ نیوتون به ترتیب ۳۲۰، ۳۹۰، ۴۰۸ و ۴۲۵ وات می باشد.
موتور های سبک تر ۶۰ و ۱۰۰ نیوتونی از دور موتور ۱۲ دور در دقیقه بهره می برند، در حالی که موتور های ۱۲۰ و ۱۴۰ نیوتون دارای دور موتور ۹ دور در دقیقه می باشند. شما می توانید این موتور را برای کرکره برقی، پرده برقی و سایه بان استفاده کنید.

در کل می توان خصوصیات موتور توبولار بارزانته Barzante را به شکل زیر بیان نمود :

ظاهری زیبا
ساختاری محکم با عملکرد ایمن و بی نقص
دارای وزن کم
نصب ساده
کارکرد نرم و بی صدا
دارای آچار خلاص کن و امکان حرکت به صورت دستی در زمان قطعی برق

موتور توبولار کرکره برقی

موتور توبلار کرکره برقی بارزانته در تبریز یا موتور استوانه ای، طوری طراحی شده است که درون یک محور چرخنده قرار می گیرد و شبیه به یک لوله فلزی به نظر می رسد. موتور توبلار (تیوبلار) کرکره برقی توانایی به حرکت درآوردن درب هایی با وزن و تردد پایین را دارند به همین خاطر نصب و راه اندازی آن ها نیاز به دقت بیشتری دارد. شما می توانید از موتور های توبولار ساده برای به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن ۱۴۰ نیوتن و موتور های توبولار صنعتی برای باز و بسته کردن کرکره برقی تا وزن ۵۰۰ نیوتن استفاده کنید. موتور توبولار کرکره برقی اندازه نسبتا کوچک و قیمت مناسبی دارند.
شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد کرکره برقی توبولار بارزانته با بخش فروش مجموعه درب اتوماتیک شهر تماس حاصل نمایید.


مطالب مرتبط
تماس با ما