درب اتوماتیک | قیمت درب اتوماتیک در تبریز | نصب و تعمیر درب اتوماتیک در تبریز

قیمت درب اتوماتیک در تبریز
Rate this post

درب اتوماتیک چیست ؟

درب های اتوماتیک که امروزه نقش مهمی در زندگی ما دارد درب هایی هستند که به صورت هوشمند و با سیستم الکترو مکانیکی باز و بسته میشوند.این نوع درب ها در مکان هایی مانند پارکینگ،ورودی آپارتمان،بیمارستان ،گاراژ و … , و براساس قیمت درب اتوماتیک در تبریز استفاده می شود.این درب ها به دو صورت 1.با فشار دکمه ریموت 2.با استفاده از یک حسگر چشمی باز و بسته می شوند.

مکان استفاده از درب های اتوماتیک

1.درب اتوماتیک شیشه ای در مکان های شلوغ و بیشتر مکان های عمومی مانند بیمارستان،بانک،مراکز تجاری استفاده می شود.

2.درب های کشویی و یا ریلی درب هایی هستند که به صورت ریلی باز و بسته می شوند و برای کوچه های باریک و یا حیاط های   کوچک که امکان باز کردن درب بصورت کامل وجود ندارد استفاده میشود .

3.درب بازویی بیشتر استفاده و منایب ترین قیمت را دارد و این قابلیت را دارد که با صرف هزینه کم به درب اتوماتیک تبدیل می شود.

4.درب لولایی از پر طرفدارترین درب اتوماتیک است که بیشتر  بعلت قیمت درب اتوماتیک در تبریز مناسب برای پارکینگ استفاده می شود.

5.درب های اتوماتیک گردان به صورت 2،3،4 باله طراحی شده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

ارامش و امنیت برای انسان امروزی  جایگاه بالایی برخوردار است واو برای رسیدن به ابن خواسته  هرکاری انجام می دهد تا به این نیاز دست یابد از طرفی با توسعه شهر ها وتوسعه ی فناوری های نوین این احساس نیاز، روز به روزبیشتر شد و  با کاهش قیمت ماشین و استفاده ی روزاز افزون آن در زندگی انسان  کاربرد این ماشین ها به ساختمان ها هم راه یافته تا ان جا که از انواع درب ها ی اتوماتیک برای سهولت رفت و امد در ساختمان ها استفاده می شود.

بعد از نصب درب اتوماتیک تبریز در مکان مورد نظر می توان با فشار دادن شستی بر روی ریموت کنترل از فاصله ی مناسبی درب را باز و بسته کرد.همچنین می توان با نصب سنسور های ویژه درب را به صورت اتوماتیک باز و بسته کرد.

از ویژگیهای بارز این درب ها که به سبب آن مورد استقبال فراوان کاربران قرار گرفته  است کاربرد  آسان این درب ها است که بعد از نصب می توان با استفاده از ریموت یا حتی به صورت خودکار از این درب ها استفاده کرد.از دیگر ویژگی درب های اتوماتیک بی صدا بودن این درب ها ونیز روان و نرم بودن است که این ویژگی به تراز بودن درب های اتوماتیک مربوط می شود.

تراز بودن درب هابی اتوماتیک از مهم ترین خصیصه برای کیفیت این درب ها محسوب می شود.

 

admin

نظرات بسته شده است.

تلفن : ۰۹۳۸۲۴۰۱۹۹۴