درب ریلی – درب پارکینگ ریلی – درب اتوماتیک ریلی – درب ریلی اتوماتیک در تبریز

درب ریلی
5/5 - (1 امتیاز)

درب ریلی

درب ریلی مکانیزمی قدرتمند برای مصارف مختلف از جمله ورودی انبار، کارخانجات و ادارات دولتی و راه حلی کارآمد برای محل هایی با تردد بالا و درب های سنگین می باشد. با استفاده از یک مکانیزم ساده و در عین حال موثر شما می توانید یک دروازه ورودی تمام اتوماتیک برای پارکینگ های خود داشته باشید.

 کاربرد این دربها برای مکان هایی توصیه می شود که:

به تمام فضای ورودی پارکینگ نیاز باشد و اندازه ی درب به قدری بزرگ باشد که استفاده از مدلهای مشابه مقرون به صرفه نباشد. محدودیتی برای استفاده از دربهای ریلی وجود ندارد و قابلیت استفاده در پارکینگهای مسقف و روباز را دارند.

معمولا باز و بسته شدن این درب کم صدا می باشد .از جمله معایبی که برای این نوع دربها می توان برشمرد داشتن فضایی معادل اندازه ی خود درب در سمت چپ یا راست آن است.

درب اتوماتیک ریلی :

  این نوع درب  که به درب های کشویی نیز مشهور میباشند درب های اتوماتیک ریلی برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که تمام فضای ورودی پارکینگ مورد نیاز باشد ویا ابعاد درب بزرگ و دارای وزنی سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر مانند درب پارکینگ زیر سقفی (درب اتوماتیک سکشنال)،درب زیر سطحی ویا درب پارکینگ لنگه ای مقرون به صرفه نباشد.

درب ریلیامکان آنکه درب ریلی (کشویی) معمولی خود را به نوع اتوماتیک (هوشمند) تغییر دهید به راحتی و با هزینه کم وامکان پذیر بوده و نیازی به تخریب و تعویض درب نیست.

این نوع محصول هیچ گونه محدودیتی در پارکینگ های مسقف و باز ندارد زیرا که فاکتورهای مهم مانند عدم آلودگی صوتی، زیبایی متناسب بامعماری مجتمع های مسکونی و تجاری و اجرا در فضای کم کاملا رعایت شده است.

مزایای درب اتوماتیک ریلی:

1-مقاوت و سطح امنیتی بسیار بالا

2-عدم محدودیت در تردد

3-مجهز به خلاص کن دستی در زمان قطع برق

4-صدای بسیار کم در زمان استفاده

5-چشم های کنترل جهت عدم برخورد با مانع

6-حجم اشغالی بسیار کم

7-متناسب برای مکان های پر رفت و آمد

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن : ۰۹۳۸۲۴۰۱۹۹۴