به سایت درب اتوماتیک شهر تبریز خوش آمدید
  • موقعیت مکانی
    تبریز - مرکز شهر
  • برنامه کاری
    همه روزه: ۰۶:۰۰- ۲۴:۰۰
  • مشاوره رایگان
    ۰۴۱-۳۴۴۴۱۰۵۷

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeجک بازویی پارکینگدرب اتوماتیک |خدمات درب اتوماتیک در تبریز | درب پارکینگ برقی
خانه درب اتوماتیک |خدمات درب اتوماتیک در تبریز | درب پارکینگ برقی
  • درب پارکینگ برقی

درب اتوماتیک

اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید می بینید تقریباً همه خانه ها از درب بازکن اتوماتیک استفاده می کنند. یک درب پارکینگ برقی صرفاً یک وسیله هوشمند است که این امکان را برای شما فراهم می سازد که درب را باز کنید بدون اینکه آن را لمس کنید.

شما همانطور که در ماشین خود نشسته اید با فشار دادن یک دکمه وارد ساختمان می شوید به جای اینکه از ماشین بیرون بیایید و در را باز کنید و بعد از پارک کردن ماشین دوباره در را ببندید. انواع مختلفی از درب بازکن ها وجود دارند به همراه ویژگی ها، عملکرد ها و متعلقات گوناگون بسته به شرایط و موارد استفاده آنها.

درب اتوماتیک پارکینگ به شما امکان دسترسی آسانی را می دهد. با فشردن تنها یک دکمه درب باز شده و به راحتی می توانید وارد یا خارج شوید وجود درب پارکینگ برقی بخصوص در فصول سرد بسیار مفید است چراکه بدون نیاز به خروج از اتومبیل می توانید درب را باز و بسته کنید

درب های پارکینگ برقی 

علاوه براین،درب های پارگینگ برقی معمولا سنگین اند و برای افراد با توان جسمی کم و قد های مختلف(برای باز کردن درب های کرکره ای)باز کردن آنها دشوار است که درب های اتوماتیک این مشکل را برطرف کرده و نیاز به اعمال فشار ندارند.

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند.انواع درب اتوماتیک مثل درب هایی که بصورت چرخشی لغزشی یا حرکتی باز می شوند.هدف اصلی از درب های اتوماتیک ساده سازی ورود و خروج افراد یا اشیا است، اما استفاده از این نوع درب ها فواید دیگری نظیر کنترل فضای فیزیکی،مسدود کردن ورود باد و سرما به ساختمان،و یا بعنوان مانعی برای سروصدا دارد.

برخی دربهای اتوماتیک دارای مکانیزم قفل اتوماتیک هستند که از طریق اسکن کارت شناسایی یا کارت مربوط به ورود و خروج و یا از طریق اسکن اثر انگشت درب را باز می کنند.

 


مطالب مرتبط
تماس با ما