انتقال تصویر دوربین مداربسته در تبریز | انتقال تصویر روی موبایل | نصب دوربین

انتقال تصویر
5/5 - (1 امتیاز)

انتقال تصویر دوربین مداربسته در تبریز از اصلی ترین نیازهای امروزه مشتریان تجهیزات حفاظتی و مداربسته می باشد.

انتقال تصویر دوربین مداربسته یعنی چه؟

در دوربین های مداربسته امکان دریافت تصویر در همان محل بصورت پیشفرض امکان پذیر می باشد.چنانچه بخواهیم تصاویر ضبط شده در یک محل با نام A را در محل دیگری مثلا B دریافت نماییم و همچنین این دریافت تصاویر بر روی رایانه شخصی و یا موبایل ممکن خواهد بود.به این فرایند انتقال تصویر دوربین مداربسته میگویند.

آیا انتقال تصویر بدون اینترنت ممکن است؟

اگر چنانچه ما یک ارتباط داخلی بین تجهیزات و دستگاه ضبط DVR ایجاد نماییم قادر خواهیم بود میتوانیم بدون داشتن اینترنت تصاویر را منتقل نماییم. در صورتی که  یک شبکه یکپارچه سیمی یا بی سیم بین محل ضبط تصاویر دوربین ها و محل دیدن آن وجود داشته باشد امکان انتقال تصویر بدون اینترنت هم وجود دارد.

در شبکه های بی سیم، برای فواصل کم تا زیر صد متر می توان از شبکه های بی سیم وای فای (wi-fi) استفاده کنید. برای فواصل بیشتر نیز حتی تا فواصل چند ده کیلومتری شما امکان استفاده از آنتن های رادیویی یا سیستم های شبکه ماهواره ای را خواهد بود.اگر چنانچه در جایی محدودیت سرعت اینترنت وجود داشته باشد استفاده از شبکه های داخلی به مراتب بهتر و مفید تر خواهد بود و از طرفی شما با وجود هزینه های اولیه بالا هزینه های دوره ای خود را به شدت کاهش داده و همچنین سرعت انتقال تصاویر هم برای شما به شدت زیاد خواهد شد.

انتقال تصویر اینترنتی دوربین مداربسته چگونه است؟

در اجرای یک انتقال تصویر اینترنتی در اصل دوربین های مداربسته وارد فضای اینترنتی میشوند و از این طریق شما می توانید در هر محلی که امکان دسترسی به اینترنت برای شما میسر بود تصاویر دوربین های خود را ببینید.

آیا در انتقال تصویر حتما نیاز به دوربین مداربسته شبکه یا IP است؟

قطعا جواب خیر خواهد بود.سیستم های مداربسته آنالوگ هم می توانند بدر انتقال تصاویر بکار بروند. امکان انتقال تصویر در سیستم های آنالوگ و شبکه خیلی متفاوت از هم نخواهد بود. پس اگر می خواهید از سیستم مداربسته آنالوگ برای کاربری خود استفاده کنید نگران اجرای انتقال تصویر نباشید.

انجام انتقال اینترنتی چه هزینه هایی دارد؟

در واقع انجام انتقال تصویر هیچ گونه هزینه ای به جز بستر اینترنتی مورد نیاز و اجرای آن توسط کارشناس برای شما نخواهد داشت. امروزه تمامی تجیهزات ضبط مداربسته امکان انتقال تصویر اینترنتی را در خود دارند و حتی در صورت عدم استفاده از این قابلیت شما همیشه امکان انجام آن را در آینده خواهید داشت.

انتقال تصویر اینترنتی به چقدر سرعت اینترنت نیاز خواهد داشت؟

قطعا این سوال بسیار مهمی می باشد که بیشتر مشتریان در ذهن خود دارا می باشند.قطعا سرعت بالا کیفیت بسیار مطلوبی را برای ما به ارمغان میتواند بیاورد اما با انتخاب یک پهنای باند مناسب هم میتوان با ساختار سازی مناسب و استفاده از تجهییزات همخوان با شبکه اینترنت ما به کیفیت مناسب و مطلوب دست یافت.البته در صورت کم بودن سرعت اینترنت تصاویر به صورت فریم به فریم دریافت میشوند.

بر روی چه تجیهزاتی میتوان تصاویر منقل شده را دریافت کرد؟

بیشتر دستگاههای مداربسته که منجر به دریافت تصاویر خواهند شد عبارتند:

  • انواع کامپیوتر و لپ تاپ
  • انواع تلفن همراه هوشمند یا تبلت با سیستم عامل اندروید Android، آی او اس IOS و ویندوز موبایل

 

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن : ۰۹۳۸۲۴۰۱۹۹۴